Június 21., vasárnap 14:45-től - 21:00-ig (módosítva: 2026.06.21. 21:00-kor)
N19-es nosztalgiavillamos közlekedik a Deák Ferenc tér M és a Batthyány tér M+H között.
A járat nosztalgia-díjszabással vehető igénybe.